انجمن گردشگری سفر آنلاین - شهرها  - 	هتل ها - مراکز خرید - مراکز تفریحی - تورها - بلیط - ویزا -  	سوالات متداول - اخبار
تور پاریس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن گردشگری سفر آنلاین - شهرها - هتل ها - مراکز خرید - مراکز تفریحی - تورها - بلیط - ویزا - سوالات متداول - اخبار (http://safareonline.com)
+-- انجمن: سفر آنلاین(خارجی) (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: انگلستان - England (/forumdisplay.php?fid=129)
+--- موضوع: تور پاریس (/showthread.php?tid=9801)تور پاریس - مهسا امیری - 01-04-2018 11:46 AM

تور پاریس یکی از محبوب ترین و شناخته ترین تورها بین گردشگران جهان می باشد به طوری که سالیانه تقریبا 45 میلیون توریست به این شهر شیک و مدرن سفر می کنند. شهر زیبا پاریس که عروس شهرهای دنیا نامیده می شود، پایتخت کشور فرانسه و مرکز مد جهان می باشد.
این شهر هر ساله میزبان فستیوال هفته مد است که علاقه مندان زیادی را مجاب می کند تا با تور پاریس به این شهر سفرکنند. این شهر زیبا، از جمله شهرهای پیشتاز، در زمینه های مختلف فرهنگ و هنر، سیاست، تحصیل و علم، تفریحات و مد در جهان است.
اگر با تور پاریس همراه باشید شما می توانید از تماشا مسابقات تنیس آزاد فرانسه که از محبوبیت بسیار بالایی بین دوست داران تنیس برخوردار است لذت ببرید.
تا پیش از سال 1852 خیابان های پاریس کم عرض بوده اما با شروع عملیات نوسازی، هم خیابان ها و هم ساختمان ها بازسازی شد و هم اکنون این شهر، شهری مدرنیته شده است. البته تعداد زیادی از ساختمان های مهم قرن نوزدهم همچنان به همان شکل قدیم پابرجاست که می تواند برای گردشگران تور پاریس جالب باشد.
پاریس به اندازه ای زیبا و دیدنی است که شما در تور پاریس می توانید انتخاب های بی شماری برای تفریح داشته باشید. یکی از مهم ترین دلایلی که گردشگران، تور پاریس را انتخاب می کنند، بازدید از برج ایفل میباشد که بلند ترین سازه شهر پاریس است.
از دیگر مکان های مهم شهر، میدان باستیل را می توان نام برد که بسیاری از اتفاقات موثر فرانسه در آن رخ داده است. هم اکنون این میدان مکانی برای تظاهرات و اجتماعات سیاسی می باشد.
خیابان شانز الیزه ازنقاط بسیار محبوب فرانسوی ها می باشد که درختان خوش منظر آن باعث جذابیت دو چندان آن شده و به عنوان مهم ترین مرکز خرید پاریس از آن یاد می شود.
سرسبزترین پایتخت اروپا، دارای جاذبه های گردشگری دیگری مانند: کلیسا نوتردام، طاق پیروزی، موزه لوور، کاخ شایو، باغ تویلری، باغ لوکزامبورگ می باشد.
پاریس، به دلیل نزدیکی به اقیانوس اطلس، آب و هوا اقیانوسی دارد و در تمام فصول سال در آن باران می بارد.
همچنین برای سفر به این کشور می توانید از 
تور لحظه آخری
 استفاده نمائید.